• МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

/Files/images/kalinka.png

Заклад дошкільної освіти №28 загального розвитку знаходиться на вул. Добролюбова, 4а функціонує з 1974 року.

Територія закладу – загальною площею 0,53 га кв.м. повністю загороджена.

Проектна потужність – 115 дітей.

В дошкільному закладі обладнано:

- медичний кабінет (в наявності є кварцова лампа, забезпечений медикаментами, ростомір, вага);

- харчоблок - 2 електроплити , 2 холодильники, електром’ясорубка, картоплечистка, овочерізка, духовка, морозильна камера, жаровий шкаф, електропательня, витяжка, в достатній кількості є кухонний посуд.

- пральня - в наявності машинка-автомат - 1 шт., праска – 2 шт., стелажі для зберігання білизни , сушилки;

- 6 групових кімнат та 2 спальні (усі групи забезпечені меблями, постільною білизною, рушниками, в наявності є: магнітофони – 6 шт., піаніно – 1 шт.) ;

- ігрові майданчики забезпечені ігровими спорудами;

- автономна котельня на твердому паливі;

Кожна вікова група має окремі туалетні кімнати. Ігрове середовище обладнано згідно вимог програми і забезпечує повноцінний розвиток дітей, виготовлено ігрові куточки та ігрові осередки.

Встановлено лічильники електричної енергії, холодної води, 7 бойлерів для нагрівання води. У дошкільному закладі є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється, його кількість достатня для повноцінної роботи протягом року.

Територія дошкільного закладу має естетичний вигляд, відповідає санітарно-гігієнічним нормам, достатньо озеленена, в наявності фруктові дерева, впорядковані квітники.