• Ви знаходитесь тут:

• НОВИНИ
  • МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК

Картинки по запросу гіфки для методична сторінка днз

/Files/images/moya_stornka/Методична скарбничка.gif

Картинки по запросу гіфки для методична сторінка днз/Files/images/metodichna/11.jpg

Методичний вісник

/Files/images/metodichna/321.png

/Files/images/metodichna/2.jpg

/Files/images/vesna/25.jpg

РОБОТА В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 28 ВЕДЕТЬСЯ ЗГІДНО РІЧНОГО ПЛАНУ

План спрямований на виконання завдань Закону України “Про дошкільну освіту” та Базового Компоненту дошкільної освіти.
Педколектив ЗДО працює над всебічним загальним розвитком вихованців відповідно до їхніх потенційних можливостей, формування базису особистісної культури: самообслуговування, комунікації, пізнавальної мотивації, бажання і вміння вчитися.
Головним напрямком діяльності кожного вихователя були і залишаються охорона, зміцнення здоров`я дітей, забезпечення необхідних умов для їх фізичного та психічного розвитку.

Методична робота ведеться у слідуючих напрямках:

· створення атмосфери творчості, психологічної перебудови стосунків у педколективі;
· знайомство і впровадження інноваційних освітніх технологій;
· підвищення професійної компетентності вихователів;
· вивчення особистісних особливостей вихователів для кращої організації їх роботи.

/Files/images/papka4/prikrasa4.gif

Основні завдання та пріоритетні напрямки діяльності закладу дошкільної освіти №28

на 2018-2019 навчальний рік

1. Створення належних умов для отримання дітьми якісної дошкільної освіти через активне залучення дошкільників до різних видів діяльності: ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, предметно-практичної, образотворчої, музичної, рухової, театралізованої тощо.

2. Продовжувати забезпечувати результативність та якість праці педагогів, направленої на реалізацію програмових завдань, застосування інноваційних методів та особистісно орієнтованого, гуманістичного, компетентнісного, інтегрованого підходів у всіх видах діяльності дітей.

3. Сприяти розвитку пізнавальної активності та екологічної свідомості шляхом залучення дошкільників до пошуково-дослідницької діяльності та експериментування.

4. Залучати до партнерської взаємодії членів родини з педагогічним колективом у проведенні туристичних походів, екскурсій, свят, розваг.

Методична проблема у 2018/2019 н. р. – формування потреби педагогів в інноваційній діяльності, підвищення фахової компетентності педагогів щодо психолого-педагогічного проектування освітньо-виховної роботи з дошкільниками

Наш розвивальний простір

/Files/images/1.JPG/Files/images/2.JPG